1. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność. Mamy strefę czerwoną, proszę o zachowanie odstępów co 7m2. A także o zapoznanie się z najnowszym dekretem Ks. Biskupa dotyczącego epidemii i zachowania się w świątyniach i cmentarzach.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła. Zapraszam do udziału w tym dziele. Sobota godz. 09:00. Zachęcam do zaangażowania.
  2. Na mocy dekretu Papieża Franciszka odpusty za zmarłych można uzyskać przez cały listopad. Jutro będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:00 . Kościół będzie otwarty cały dzień. Podobnie w dzień zaduszny od 09:00 do wieczornej Mszy św. Aby  uzyskać odpust zupełny trzeba odmówić „ Ojcze nasz” i „Wierzę”  Zachęcam do modlitwy za zmarłych. Przez cały tydzień będziemy modlić się za nich na wieczornych  Mszach  św.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary na  tacę „inwestacyjną”. Przyda się na ogrzewanie i wymianę okien w kościele . Mniej nas w było w kościele i tym bardziej dziękuję.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka  do puszek na Kościół prześladowany.
  5. W tym tygodniu przypada też I piątek i sobota miesiąca. Do chorych udam się jak zwykle. Zapraszam do spowiedzi w Piątek ( bo w sobotę jej nie będzie).
  6. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczęły przygotowania do I Komunii św.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  8. Na stoliku z gazetami są też kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również  w każdy 1 poniedziałek miesiąca na specjalnej Mszy św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.