1. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność, a także o zapoznanie się z najnowszym dekretem Ks. Biskupa dotyczącego epidemii i zachowania się w świątyniach i cmentarzach.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła. Zapraszam do udziału w tym dziele. Sobota godz. 09:00. Zachęcam do zaangażowania.
  2. Na mocy dekretu Papieża Franciszka odpusty za zmarłych można uzyskać przez cały listopad. Modlimy się codziennie. Zapraszam
  3. Bardzo dziękuję za ofiary na  ogrzewanie i wymianę okien w kościele .
  4. Dzisiaj zbiórka  do puszek na Kościół prześladowany. A w przyszłą niedzielę taca na seminarium duchowne.
  5. W przyszła niedzielę ( 15.listopada ) po Mszy św. o godz. 11:00 zebranie rodziców i dzieci I Komunijnych.
  6. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczęły przygotowania do I Komunii św.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  8. Na stoliku z gazetami są też kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również w każdy 1 poniedziałek miesiąca na specjalnej Mszy św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dziękuję członkom KŻR za tak liczną obecność i wspólną modlitwę.