1. Z okazji Nowego Roku składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia Pana Jezusa w naszych Sercach. Zdrowia, szczęścia i pokoju na każdy dzień.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i Panu Arkowi mycie okien na zewnątrz przed świętami. Zapraszam do pomocy w sprzątaniu kościoła.
  2. Bardzo dziękuję za tak liczną obecność i wspólną modlitwę członkom KŻR.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli ). Tego dnia Msze św. ( z poświęceniem kredy i kadzidła ) jak w niedziele. Taca przeznaczona będzie na misje. Koniec okresu Bożego Narodzenia.
  4. Kolęda. W związku z panującą epidemią koronawirusa dotychczasowa forma wizyty duszpasterskiej musi przybrać inną formę. W soboty od godz. 09:00 będę przechodził poszczególnymi ulicami zapraszając ich mieszkańców na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę o godz. 16:00, podczas której odbędzie się specjalne nabożeństwo  połączone z błogosławieństwem.
  5. W sobotę udam się do mieszkańców Arynowa za trasą Nr 50 i za torami.
  6. W tygodniu Msze św. poza czwartkiem sprawowane są o godz. 18:00.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej