1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, a  Pani Dorotce za ściereczki. Zapraszam do pomocy w sprzątaniu kościoła.
    1. W przyszłą niedzielę (17.01) zapraszam dzieci i rodziców I Komunijnych na kolejne spotkanie.
    2. Kolęda. W związku z panującą epidemią koronawirusa dotychczasowa forma wizyty duszpasterskiej musi przybrać inną formę. W soboty od godz. 09:00 będę przechodził poszczególnymi ulicami zapraszając ich mieszkańców na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę o godz. 16:00, podczas której odbędzie się specjalne nabożeństwo  połączone z błogosławieństwem. Dzisiaj zapraszam mieszkańców Arynowa za trasą Nr 50 i za torami.
    3. W tym tygodniu udam się w sobotę z zaproszeniem na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 do mieszkańców ulic  : Mińska ( w Stojadłach też ), Królewska, Osiedlowa, Lipowa, Turystyczna, Spacerowa, Kościelna (  cała, włącznie z blokiem nr 27) i tych jeszcze nie nazwanych ulic po prawej stronie ( od ulicy Kościelnej )naszej parafii.
    4. Zastanawialiśmy się jak się uda kolęda. Zobaczymy na Mszy św. dzisiaj o godz. 16:00. Póki co wyszło świetnie!!! Bardzo wam za to dziękuję. To chyba był dobry pomysł. Cieszę się, że mogłem was zobaczyć.
    5. W tygodniu Msze św. poza czwartkiem i sobotą sprawowane są o godz. 18:00.
    6. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami.
    7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .