1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i mycie najwyżej położonych okien. Zapraszam do pomocy w sprzątaniu kościoła. Pięknie dziękuję za odśnieżanie terenu przykościelnego.
  1. Dziękuję mieszkańcom Arynowa za kolędę i ofiary na potrzeby Parafii.
  2. Dzisiaj zapraszam dzieci i rodziców I Komunijnych na kolejne spotkanie.
  3. Kolęda. W związku z panującą epidemią koronawirusa dotychczasowa forma wizyty duszpasterskiej musi przybrać inną formę. W soboty od godz. 09:00 będę przechodził poszczególnymi ulicami zapraszając ich mieszkańców na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę o godz. 16:00, podczas której odbędzie się specjalne nabożeństwo połączone z błogosławieństwem. Dzisiaj zapraszam mieszkańców ul. Mińska , Królewska, Osiedlowa, Lipowa, Turystyczna, Spacerowa i  Kościelna .
  4. W tym tygodniu udam się w sobotę z zaproszeniem na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 do mieszkańców ulic : Arynowska, Królewiecka, Nowy Świat, Wolańskiego i Okulickiego naszej parafii.
  5. Od jutra zaczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan, a w środę przypada 3 rocznica Ingresu Pasterza naszej Diecezji.
  6. W tygodniu Msze św. poza czwartkiem i sobotą sprawowane są o godz. 18:00.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami.

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .