1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła ( a szczególnie tym, których odwiedziłem w tym tygodniu z zaproszeniem na Mszę św. ). Zapraszam do pomocy w sprzątaniu kościoła naśladowców.
  1. Dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej w Mińsku Maz.za spotkanie i ofiary na potrzeby Parafii. Dzisiaj Msza św. o 16:00 w waszej intencji. Miło was widzieć!.
  2. Pięknie też dziękuję za tacę „inwestycyjną”! Nadal mogę liczyć na waszą obecność w tym dziele. Dziękuję.
  3. W czwartek ( 11.02 ) przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji Chorych o godz. 18:00. Z racji epidemii zapraszam na tę Mszę św. rodziny i bliskich chorych osób. Do chorych z Namaszczeniem i Komunią św. udam się na indywidualne zaproszenia. Zapisy w zakrystii.
  4. Kolęda. W związku z panującą epidemią koronawirusa dotychczasowa forma wizyty duszpasterskiej musi przybrać inną formę. W soboty od godz. 09:00 będę przechodził poszczególnymi ulicami zapraszając ich mieszkańców na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę o godz. 16:00, podczas której odbędzie się specjalne nabożeństwo połączone z błogosławieństwem.
  5. W tym tygodniu udam się w sobotę z zaproszeniem na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 do mieszkańców ulic: Bocznej w Królewcu, Granicznej, Diamentowej, Rubinowej i Słonecznej.
  6. W tygodniu Msze św. poza czwartkiem i sobotą sprawowane są o godz. 18:00. W czwartek i sobotę jest to godz. 08:00
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami.
  8.   Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .