1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła ( a szczególnie tym, których odwiedziłem w tym tygodniu z zaproszeniem na Mszę św. ). Zapraszam do pomocy w sprzątaniu kościoła naśladowców.
  1. Dziękuję mieszkańcom ul. Wspólnej w Królewcu za spotkanie i ofiary na potrzeby Parafii. Dzisiaj Msza św. o 16:00 w waszej intencji. Miło was widzieć!.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców I Komunijnych a po 18:00 kurs przedmałżeński.
  3. Zapraszam na nabożeństwa Wielkiego Postu: Droga krzyżowa w piątki po Mszy św. wieczornej ( ok. 18:30 ) a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17:30.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło „Ad Gentes”i.
  5. Kolęda. W związku z panującą epidemią koronawirusa dotychczasowa forma wizyty duszpasterskiej musi przybrać inną formę. W soboty od godz. 09:00 będę przechodził poszczególnymi ulicami zapraszając ich mieszkańców na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę o godz. 16:00, podczas której odbędzie się specjalne nabożeństwo połączone z błogosławieństwem.
  6. W tym tygodniu udam się w sobotę z zaproszeniem na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 do mieszkańców ulic: Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z Boczną do Pani Sołtys.
  7. W tygodniu Msze św. poza czwartkiem i sobotą sprawowane są o godz. 18:00. W czwartek i sobotę jest to godz. 08:00
  8. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami.
  9.   Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.