1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej w Mińsku Maz. ( numery nieparzyste ) za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Bocznej w Mińsku Maz. ( numery parzyste ).
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  2. Zbliża się okres wyjazdów na wakacje. Dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  3. W środę 16 rocznica święceń biskupich pasterza naszej Diecezji. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.
  4. We czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W piątek kończy się rok szkolny. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. dziękczynną na godz. 18:00.
  6. Dekret o zniesieniu dyspensy od uczestniczenia we Mszach św.
  7. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30.
  8. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania ( oba roczniki ) zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11:00
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp Stefania Zygadło. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.