1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej w Mińsku Maz. ( numery parzyste ) za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Bocznej w Królewcu.
    1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
    2. Zaczęły się wakacje. Dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku wakacyjnego, a starszym dobrego urlopu.
    3.  We wtorek przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msza św o godz. 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.
    4. W piątek przypada I piątek miesiąca, wystawienie NS i spowiedź od godz. 17:15.
    5. W sobotę I sobota Miesiąca. Wystawienie NS i Rózaniec o 17:15.
    6. Nabożeństwa czerwcowe do środy po Mszy św. o godz. 18:00, a dzisiaj o godz. 17:30.
    7. Dostojnym solenizantom życzymy Błogosławieństwa Bożego i opiekę MB Jasnogórskiej.

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .