1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Granicznej ( fajna ekipa ) za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu czyli do kapliczki - numery parzyste ).
    1. Zaczęły się wakacje. Dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku wakacyjnego a starszym dobrego urlopu.
    2. Odnośnie szczepień. Osobiście zachęcam. Tu jest wolność sumienia i odpowiedzialność za innych. To zostawiam do rozwagi.
    3. W przedsionku kościoła znajduje się Karton i ankiety do wypełnienia dla osób starszych. Może w naszej gminie powstać Klub Seniora dostarczających wielu ciekawych zajęć dla osób 60+. Są też ulotki odnośnie spisu  powszechnego. Polecam.
    4. Dostojnym solenizantom życzymy Błogosławieństwa Bożego i opiekę MB Jasnogórskiej.
    5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
    6. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Piotr Jarek, kawaler z Par. tutejszej i Sandra Nieścioruk, panna z Parafi MB z Guadelupe w Budach Barcząckich. Osoby te polecamy modlitwie.