1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu czyli do kapliczki - numery parzyste )za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu - czyli do kapliczki - numery nieparzyste ).
    1. W przyszłą niedzielę przypada dzień patrona kierowców. Jeśli ktoś ma życzenie po Mszy św. taki obrzęd się odbędzie. Zgłaszamy się indywidualnie.
    2.  Dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku wakacyjnego a starszym dobrego urlopu.
    3. Odnośnie szczepień. Osobiście zachęcam. Tu jest wolność sumienia i odpowiedzialność za innych. To zostawiam do rozwagi.
    4. W przedsionku kościoła znajduje się Karton i ankiety do wypełnienia dla osób starszych. Może w naszej gminie powstać Klub Seniora dostarczających wielu ciekawych zajęć dla osób 60+. Są też ulotki odnośnie spisu powszechnego. Polecam.
    5. W gablocie przed kościołem jest wywieszona informacja o pielgrzymce do ziemi wyszkowskiej 01.08.2021..
    6. Dostojnym solenizantom życzymy Błogosławieństwa Bożego i opiekę MB Jasnogórskiej.
    7.    Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
    8. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Albert Jałocha, kawaler z Par. św. Trójcy w Kołbieli i Patrycja Dominika Jarzębska, panna z Parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.