1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła . W sobotę do tego dzieła zapraszam mieszkańców ulic: Osiedlowej, Lipowej, Królewskiej i Mińskiej.. Sobota od godz. 09:00.
  1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych.
  2. I Komunia odbędzie się 15 maja 2022 r. godz. 11:00.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się od 3 niedzieli października czyli 17-go po Mszy św. wieczornej.
  4. Przyjmuję intencje mszalne na rok 2022. Okrągłe rocznice ślubów i Msze św. gregoriańskie proszę zgłaszać wcześniej i w pierwszej kolejności. Jest jeszcze trochę wolnych intencji w październiku tego roku.
  5. Można już zgłaszać na wypominki. Kartki wypominkowe są na stoliku z gazetami i w zakrystii.
  6. Dziękuję za piękny i liczny udział wiernych w I piątek i I sobotę miesiąca.
  7. Nabożeństwa różańcowe - w tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 17:30. Można uzyskać odpust zupełny.
  8. Ministrantów i kandydatów na ministranta zapraszam na zbiórkę w sobotę 16 października o godz:10:00.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
  10. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Gniado, kawaler z par tutejszej i Ola Kloch, panna z par. Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu, a także Filip Kraszewski, kawaler z par. MB z Guadelupe w Barczącej i Julia Agata Kowalczyk, panna z par. tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.