1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Klimaszewskiego ( tutaj potwierdza się, że to niezwykle zgrani ludzie – gratulacje ). W sobotę do tego dzieła zapraszam mieszkańców ulic: Wolańskiego i Nowy Świat. Sobota od godz. 09:00.
  1. Dzisiaj taca na misje a za tydzień taca inwestycyjna – zaczyna się sezon grzewczy.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania.
  3. Również dzisiaj kolejne spotkanie Domowego Kościoła ( na plebanii )
  4. zapraszam na spotkanie 07.11 w  niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00. nowy cykl przygotowań do Bierzmowania ( uczniowie klas 8 i 1 szkół ponadpodstawowych ).
  5. Przyjmuję intencje mszalne na rok 2022. W tym roku jest jeszcze jedna wolna intencja w listopadzie.
  6. Można zgłaszać na wypominki. Kartki wypominkowe są na stoliku z gazetami i w zakrystii.
  7. Nabożeństwa różańcowe - w tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 17:30. Można uzyskać odpust zupełny. To ostatni tydzień.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.