1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła  Paniom: Danusi i Zofii. Z Wolańskiego i Nowy Świat nikt się nie pojawił. ( w tamtym roku było lepiej ). W sobotę do tego dzieła zapraszam mieszkańców ulic: Borelowskiego i Okulickiego. Sobota od godz. 09:00.
  1. Dzisiaj taca inwestycyjna – zaczyna się sezon grzewczy.
  2. Zapraszam na spotkanie 07.11 w  niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 nowy cykl przygotowań do Bierzmowania ( uczniowie klas 8 i 1 szkół ponadpodstawowych ). 14 listopada zapraszam już  przygotowujących się do przyjęcia tego  Sakramentu.
  3. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30. Można uzyskać odpust zupełny. Było kilka osób, które nie opuściły ani jednego dnia.  Super. W piątek było nas całkiem sporo. Bardzo dziękuję.
  4. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominam o obecności na Mszy św..
  5. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust dla naszych bliskich zmarłych. Obecność w miejscach świętych, i Komunia Św. w int. zmarłej osoby.
  6. W tym tygodniu modlimy się w intencji naszych zmarłych w czasie każdej wieczornej Mszy św. We wtorek ( 02 listopada ) Uroczyste nabożeństwo.
  7. W tym tygodniu 1 piątek i sobota miesiąca. W piątek od 17:00 wystawienie NS i spowiedź. W sobotę od 17:15 i wspólny różaniec.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.