1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Borelowskiego i Okulickiego. W sobotę do tego dzieła zapraszam mieszkańców ulic:. Orzechowej, Migdałowej i Dębowej.. Sobota od godz. 09:00.
  1. Bardzo dziękuję za ofiary na tacę inwestycyjną. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół prześladowany..
  2. Zapraszam dzisiaj na spotkanie ę po Mszy św. o godz. 11:00.kandydatów na nowy cykl przygotowań do Bierzmowania ( uczniowie klas 8 i 1 szkół ponadpodstawowych ). Za tydzień zapraszam już  przygotowujących się do przyjęcia tego  Sakramentu.
  3. Dziękuję za udział w nabożeństwach różańcowych, a także w pierwszym piątku i sobocie miesiąca.
  4. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust dla naszych bliskich zmarłych. Obecność w miejscach świętych, i Komunia Św. w int. zmarłej osoby.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Jerzego Szostek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.