1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Bocznej w Mińsku Mazowieckim. ( numery nieparzyste ). Do tego dzieła zapraszam mieszkańców ulicy Bocznej w Mińsku Mazowieckim ( numery parzyste ). Coraz więcej osób dzieli się swoim czasem i siłami. Pięknie dziękuję.
  1. Trwamy w Wielkim Poście. . Pamiętajmy o : Modlitwa, Post, Jałmużna. Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. wieczornej a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17:30.
  2.  Do każdej naszej modlitwy dołączamy prośbę o pokój na Ukrainie.
  3. Bardzo dziękuję zbiórkę na tacę Inwestycyjną .
  4. Dziękuję też za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego od  KŻR św.  Maksymiliana.
  5.  Dziękuję też mieszkańcom Parafii św. Jana Chrzciciela za wspólny modlitewny czas, za pomoc modlitewną i wsparcie finansowe. To był piękny czas.
  6. Pięknie też dziękuję za udział w I Piątku i Sobocie miesiąca.
  7. W piątek (08.04 ) Droga Krzyżowa z naszej Parafii do Wólki, Msza św. Parafii MB Dobrej Rady po Drodze Krzyżowej. Zapraszamy.
  8.  Za tydzień Niedziela Palmowa. . Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  9. Staramy się pomóc naszym braciom z Ukrainy. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zgłaszania się osób do podarowania konkretnej paczki. Max 18 kg. i konkretne rzeczy. Bardzo zachęcam.
  10. Organizowana jest pielgrzymka  do Santiago de Compostela. Szczegóły w gablocie i w zakrystii.
  11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.