1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, a także za prace przy kościele mieszkańcom ulicy Bocznej w Mińsku Mazowieckim. W sobotę po godzinie 12:00 zapraszam wszystkich chętnych do posprzątania. Pięknie dziękuję.
  1. Dziękuję też wszystkim, którzy pomogli tak uroczyście przeżyć nam Drogę Krzyżową: Strażakom, scholii, służbie liturgicznej, a nade wszystko naszym Parafianom, którzy tam byli. Sąsiedzi nam pozazdrościli.
  2. Zaczynamy Wielki Tydzień. Nabożeństwa w Wielki Czwartek i Piątek o godz. 19:00. W sobotę o godz. 20:00 . Na Liturgię Paschalną przynosimy świece. Jeśli pogoda pozwoli, gromadzimy się przed kościołem.
  3. W Wielki Piątek taca na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  4. Dzisiaj Niedziela Palmowa. . Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  5. Święcenie pokarmów w sobotę w kościele od godz. 09:00 do 12:00.
  6. Staramy się pomóc naszym braciom z Ukrainy. Po każdej Mszy św. składamy paczki na plebanię. Wszyscy jesteśmy po wrażeniem ofiarności naszych mieszkańców. Potrzebny będzie większy samochód. Da się to zrobić.
  7. Organizowana jest pielgrzymka  do Santiago de Compostela. Szczegóły w gablocie i w zakrystii.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.