1. Bardzo dziękuję tym, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego. Za dekoracje Grobu i Ciemnicy, mycie okien i prace przy kościele. Szczególnie dziękuję Państwu Brygoła i Nagraba,  Garwolskim, Wieczorkom; Panu Arkadiuszowi i Pani Monice, Panu organiście, scholii, strażakom, asyście liturgicznej i lektorom, Panu Tomaszowi, Paniom Danucie i Zofii, KŻR i w ogóle wszystkim, którzy w tym pomogli. Dziękuję moim Parafianom za piękną postawę i obecność.
  1. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Bocznej w Królewcu.
  2. Jutro taca na KUL.
  3. W Piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje Post.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Godzina Łaski. Można uzyskać odpust. Taca na dzieła charytatywne „Caritas”.
  5. Bardzo dziękuję darczyńcom dla Ukrainy. Msza św. w waszej intencji w sobotę o godz. 18:00.
  6. Organizowana jest pielgrzymka  do Santiago de Compostela. Szczegóły w zakrystii.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.