1. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z ul. Boczną do zakrętu ( czyli do kapliczki ).
  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Godzina Łaski. Można uzyskać odpust. Taca na dzieła charytatywne „Caritas”.
  2. Za tydzień pierwsze Nabożeństwo Majowe o godz. 17:30. W tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej.
  3. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa.
  4. Przypominam, że I Komunia św. odbędzie się 15 maja o godz. 11:00 a rocznica 29 maja. Już teraz proszę o zarezerwowanie sobie trochę więcej czasu w tygodniach poprzedzających te Uroczystości.
  5. Jeszcze raz bardzo dziękuję dla Ukrainy.
  6. W następną niedzielę ( 08 maja ) gościć będziemy w naszej Parafii kleryków z seminarium wraz z przełożonym. Dziękujemy za to wyróżnienie.
  7. Spotkanie dzieci Komunijnych i ich rodziców również w niedzielę 8 maja.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .Zmieniła się cena „Różańca” i „Małego Gościa”.