1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom Joli i Zofii. w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od kapliczki do skrzyżowania z ul. Kościelną. W następnym tygodniu w sobotę poproszę do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców .A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.
  1. Od dzisiaj zaczynamy Nabożeństwa Majowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej. W związku z tym Msze św. we czwartki do lipca ( bo potem czerwcowe ) będą o godz. 18:00. Można uzyskać odpust.
  2. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. godz. 09:00 i 11:00.
  3. Przypominam, że I Komunia św. odbędzie się 15 maja o godz. 11:00 a rocznica 29 maja. Już teraz proszę o zarezerwowanie sobie trochę więcej czasu w tygodniach poprzedzających te Uroczystości. .
  4. W następną niedzielę ( 08 maja ) gościć będziemy w naszej Parafii kleryków z seminarium wraz z przełożonym. Dziękujemy za to wyróżnienie. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na Seminarium.
  5. Spotkanie dzieci Komunijnych i ich rodziców również w niedzielę 8 maja.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
  7. Do Domu Ojca odszedł śp. Edward Przywóski. Pomódlmy się w Jego intencji.