Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Pani Garwolskiej i cioci. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców ( znajdzie się coś do roboty, mam jedną kosiarkę i wykaszarkę, oraz paliwo). A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.
  1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii kleryków z seminarium wraz z przełożonym. Dziękujemy za to wyróżnienie. Taca dzisiaj przeznaczona jest na Seminarium.
  2. Jutro Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców I Komunijnych.
  4. Za tydzień I Komunia św. Rocznica I Komunii św. 29 maja. W miarę możliwości proszę o przyjście na Mszę św. w innych niż zwykle godzinach. Już teraz proszę rodziców i dzieci o zarezerwowanie sobie trochę więcej czasu w tygodniach poprzedzających te Uroczystości. .
  5. Spowiedź dzieci i rodziców w piątek od godz. 17:00.
  6. Trwają Nabożeństwa Majowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej. W związku z tym Msze św. we czwartki do lipca ( bo potem czerwcowe ) będą o godz. 18:00. Być może będzie jeden wyjątek, ale postaram się zdążyć. Można uzyskać odpust. 
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Joomla Template by Joomla51.com