1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom: Mirosz, Kolińskim, Lipińskim i Wawrzyniak. W sobotę od godz. 09:00  Zapraszam do tego dzieła rodziców dzieci I Komunijnych. .Ojcowie mile widziani.
  1. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a o godz. 11:00 Rocznica I Komunii Św. W miarę możliwości proszę o uczestniczenie w Mszy Św. w innych godzinach.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 12 czerwca po Mszy św. o godz. 11:00. Przypominam o Nabożeństwach. Z tego też będzie sprawdzian.
  4. Spowiedź dzieci i rodziców rocznicowych w piątek 27 maja od godz. 17:00.
  5. Trwają Nabożeństwa Majowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej. W związku z tym Msze św. we czwartki do lipca ( bo potem czerwcowe ) będą o godz. 18:00. Można uzyskać odpust.
  6.  16 czerwca Przypada Uroczystość  Bożego Ciała. Trasa Procesji ( i ołtarze ) będą jak przed ogłoszeniem pandemii. Zapraszam do zaangażowania. Dzieci Komunijne i Rocznicowe biorą udział w Procesjii.
  7.  Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Kamil Zasada, kawaler z Par.  Sieciemin i Daria Radłowska. Panna z Parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.