1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła  i prace w ogrodzie rodzicom dzieci I Komunijnych. Postarali się. W sobotę od godz. 09:00  zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z Kościelną do Arynowa, Krótkiej, Kwiatowej i Północnej.
  1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 11:00 Rocznica I Komunii Św. Za tydzień Zesłanie Ducha św. Kończy się okres Wielkanocny. Tego dnia zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej .
  2. Do soboty włącznie Nowenna przed zesłaniem Ducha Św.
  3. Trwają Nabożeństwa Majowe a od środy Czerwcowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. 18:00. Można uzyskać odpust.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwa odpowiednio o godz. 17:00 i 17:15.
  5.  16 czerwca Przypada Uroczystość  Bożego Ciała. Trasa Procesji ( i ołtarze ) będą jak przed ogłoszeniem pandemii. Zapraszam do zaangażowania. Dzieci Komunijne i Rocznicowe biorą udział w Procesji.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.