Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom: Wiesławie i Milenie a także Panom Emilowi i Ireneuszowi. Oraz za prace w ogrodzie . W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej w Arynowie ( do skrzyżowania z trasą Nr 50) . Kwiatowa dała radę!. Zapowiada się dobra współpraca. Cieszymy się.
  1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Za tydzień Uroczystość św. Trójcy.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej .
  3. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  4. Trwają Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. Można uzyskać odpust. 
  5. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę w I piątek i sobotę miesiąca. Coraz więcej nas się gromadzi. Trzymamy kciuki za dzieci ( i rodziców, którzy podjęli wyzwanie I piątków miesiąca ). To cieszy.
  6.  16 czerwca Przypada Uroczystość  Bożego Ciała. Trasa Procesji ( i ołtarze ) będą jak przed ogłoszeniem pandemii. Jeszcze nikt nie zgłosił się do 1 ołtarza ( A wiem, że jest tu wielu wspaniałych ludzi ). Zapraszam do zaangażowania. Dzieci Komunijne i Rocznicowe biorą udział w Procesji.
  7. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Hubert Kaczorowski, kawaler z Par. Wniebowzięcia NMP w Strachówce i Karolina Śledziewska, panna z parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej . Dzisiaj kolejna płyta cd z Pismem św.
Joomla Template by Joomla51.com