1. Dziękuję za sprzątanie kościoła . W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców Arynowa za trasą nr 50. Znając życie Pani Sołtys też będzie i to zorganizuje.
  1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zbiórka do puszek .na stypendia naukowe, dla księży studiujących za granicą.
  2. Uroczystość św. Jana Chrzciciela w tym roku przypada  23 czerwca. .
  3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  4. Trwają Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. Można uzyskać odpust.
  5.  16 czerwca Przypada Uroczystość Bożego Ciała. Trasa Procesji ( i ołtarze ) będą jak przed ogłoszeniem pandemii. Dziękuję za zaangażowanie i przystrojenie domów . Dzieci Komunijne i Rocznicowe biorą udział w Procesji.
  6. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Hubert Kaczorowski, kawaler z Par. Wniebowzięcia NMP w Strachówce i Karolina Śledziewska, panna z parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej . Dzisiaj kolejna płyta cd z Pismem św.