1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Arynowa za trasą nr 50. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła wszystkich tych, którym z różnych powodów nie udało się w tym uczestniczyć w wyznaczonych wcześniej terminach.
  1. Pięknie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak godnego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Wiele osób trzeba by tu wymienić. Dziękuję. Przypominam, że trwa oktawa, na której zakończenie ( we czwartek ) obędzie się procesja Eucharystyczna i poświęcenie wianków.
  2. Dzisiaj jest też dzień imienin Pasterza naszej Diecezji. Pamiętajmy o Ks. Biskupie w modlitwie.
  3. Uroczystość św. Jana Chrzciciela w tym roku przypada  23 czerwca. .
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje post. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 18:00 na zakończenie roku szkolnego i życzę udanych wakacji.
  5. Trwają Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. Można uzyskać odpust.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej . Na stoliku znajduje się też broszura dotycząca zagrożeń dzieci nadużywających internetu czy gier.