1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Pani Danucie. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców Arynowa za trasą kolejową. Dziękuję też Panom Wocial za prace w ogrodzie.
  1. W środę przypada Uroczystość św. W piątek  wystawienie NS i spowiedź Apostołów Piotra i Pawła, tego dnia taca przeznaczona jest na konserwację  Bazyliki św. Piotra na Watykanie.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek wystawienie NS i spowiedź od godz. 17:00. W sobotę Wystawienie NS i wspólny różaniec o godz. 17:15.
  3. Do czwartku trwają Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele o godz. 17:30 a w tygodniu będzie ono sprawowane po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. Można uzyskać odpust. Cieszę się, że ą osoby, które nie opuściły żadnego z nich.
  4. Udającym się na wakacje i urlopy życzę dobrego wypoczynku i bezpieczną podróż do i z powrotem do domu.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej . Na stoliku znajduje się też broszura dotycząca zagrożeń dzieci nadużywających internetu czy gier a także dwumiesięczny egzemplarz „Różańca”.