1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Arynowa za trasą kolejową. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ulic : Mińskiej w Stojadłach, Królewskiej, Osiedlowej, Lipowej, Słonecznej, Kościelnej i Arynowskiej. Czas wakacyjny, dlatego trochę więcej biorę pod uwagę możliwości poszczególnych rodzin. Już teraz dziękuję.
  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Pięknie dziękuję osobom, które ani razu nie opuściły Nabożeństw czerwcowych, a także dzieciom i rodzicom uczestniczącym w I piątkach miesiąca. To budujące.
  3. .Jest też ktoś ( z dzieci I Komunijnych ) , kto w internecie sprawdził czy na wakacjach za granicą będzie mógł być na Mszy św. Pięknie. Dodam tylko, że dwie osoby z poprzedniego roku też tak zrobiło. Ale to było w kraju.
  4. Udającym się na wakacje i urlopy życzę dobrego wypoczynku i bezpieczną podróż do i z powrotem do domu.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej . Za tydzień kolejna płyta audio z ksiąg historycznych z Pisma św..