1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Orzechowej, Migdałowej i Dębowej. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ulicy Granicznej i ulic przy Granicznej.
    1. We wtorek ( 2 sierpnia ) można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” za nawiedzenie świątyni i pobożnie odmówienie modlitw Ojcze nasz i Wierzę.
    2. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca. W piątek wystawienie NS i spowiedź od godz. 17:00 a w sobotę wystawienie NS i wspólny różaniec od godz:17:15.
    3. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
    4. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pątnikach i podejmujących wyzwania duchowe.
    5. Udającym się na wakacje i urlopy życzę dobrego wypoczynku i bezpieczną podróż do i z powrotem do domu.
    6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej .
    7. Do domu Ojca odeszła z naszej wspólnoty śp. Henryka Bieńkowska. Pogrzeb we środę o godz. 11:00. Pomódlmy się w jej intencji