Przejdź do treści

styczeń 2025

III Niedziela Zwykła

  1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Arynowa za trasą kolejową. Do zadbania o czystość świątyni w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ulicy Bocznej w Królewcu. 
  2.  Dzisiaj Taca inwestycyjna.
  3. Dzisiaj OSP Królewiec zaprasza na Bal Karnawałowy dla dzieci. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  4. Zakończyła się kolęda. Msze św. w tygodniu wieczorami ( oprócz czwartku ). Jeśli z różnych powodów nie mogłem kogoś odwiedzić na wizytę duszpasterską proszę umawiać się indywidualnie. Bardzo dziękuję za  życzliwe i miłe spotkania. Jutro od godz. 17:00 udam się na ulicę Północną. 

5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Wystawienie NS i wspólny różaniec o godz. 17:15.

6. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia taca na zakony klauzurowe

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. Z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszła śp. Elżbieta Wieczorek. Pomódlmy się w jej intencji.

 II Niedziela Zwykła

  1.  Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła i rozbierzenie dekoracji świątecznych kandydatom do Bierzmowania wraz z ojcami i mamą ( i siostrą ). Do zadbania o czystość świątyni w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców Arynowa za trasą kolejową. 
  2.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:0 zapraszam na spotkanie dzieci I Komunijne.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18:00 rozpocznie się nowy Kurs Przedmałżeński. 
  4. Za tydzień taca „inwestycyjna”.
  5. Również za tydzień  ( 26.01 2025 r. ) OSP Królewiec zaprasza na Bal Karnawałowy dla dzieci. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  6. Kolęda: Na okres kolędy Msze św. w tygodniu są o godz. 08:00 a w soboty o godz. 18:00. Na wizytę duszpasterską w tygodniu udaję się od godz. 17:00 a w soboty od godz. 09:00. Już teraz bardzo dziękuję za ( jak to zwykle bywa ) życzliwe i miłe spotkania. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców ulic: w poniedziałek Kościelna ( oraz te domy „umówione” ), we wtorek Wspólna od skrzyżowania z Boczną do kapliczki, w środę Wspólną od kapliczki do skrzyżowania z Kościelną, we czwartek Wspólna od skrzyżowania z Kościelną do Arynowa , w piątek Wspólna w Arynowie do trasy Nr 50 , a w sobotę Arynów za trasą Nr 50.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim, Chrzest Pański

  1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła przedstawicielom ulicy Królewieckiej. Do zadbania o czystość świątyni w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ulic: Mińskiej, Arynowskiej i (UWAGA) kandydatów do Bierzmowania – najlepiej z rodzicami. W tym dniu rozbierzemy choinki i dekorację żłóbka.
  2.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:0 zapraszam na spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam na spotkanie dzieci I Komunijne.
  3. Kolęda: Na okres kolędy Msze św. w tygodniu są o godz. 08:00 a w soboty o godz. 18:00. Na wizytę duszpasterską w tygodniu udaję się od godz. 17:00 a w soboty od godz. 09:00. Już teraz bardzo dziękuję za ( jak to zwykle bywa ) życzliwe i miłe spotkania. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców ulic: w poniedziałek ulice: Okulickiego i Migdałowa, we wtorek ulica Klimaszewskiego, w środę ulica Borelowskiego, we czwartek ulice Dębowa i Boczna w Królewcu, w piątek ulica Orzechowa a w sobotę ulica Graniczna i od niej odchodzące.
  4. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Królewskiej.  Do zadbania o czystość świątyni w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ulic: Mińskiej, Arynowskiej i Królewieckiej. 
  2.  Dziękuję też za ofiary na tacę „inwestycyjną”.
  3. Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę i poświęcenie kredy i kadzidła. Taca w tym dniu na misje. Ponieważ w tym miesiącu Uroczystość ta jest w poniedziałek Msza św. za polecanych w wypominkach będzie w sobotę o godz. 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:0 zapraszam na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  5. Kolęda: Na okres kolędy Msze św. w tygodniu są o godz. 08:00 a w soboty o godz. 18:00. Na wizytę duszpasterską w tygodniu udaję się od godz. 17:00 a w soboty od godz. 09:00. Już teraz bardzo dziękuję za ( jak to zwykle bywa ) życzliwe i miłe spotkania. W tym tygodniu odwiedzę: we wtorek mieszkańców ulic: Mińskiej, Arynowskiej, Królewskiej i od niej odchodzących (bez Lipowej i Osiedlowej ). We środę ulice Lipowa i Osiedlowa. We czwartek ulice: Kólewiecka, Nowy Świat i Wolańskiego. W piątek: ulica Boczna w Mińsku Maz. ( numery parzyste ) a w sobotę ul. Boczna w Mińsku Maz. ( numery nieparzyste ).
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.