Przejdź do treści

2025

 XIX Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni mieszkańcom ulicy. Granicznej i ulic od niej odchodzących. W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulicy Wspólnej od ulicy Bocznej do kapliczki przy zakręcie..
  2. .W tym tygodniu w Piątek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 09:00 i 11:00. W czasie Mszy św błogosławieństwo  ziół i kwiatów. Z racji Uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post.
  3.  Zaczął się miesiąc sierpień. Wiele osób wyrusza na pielgrzymki do naszej Patronki. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Jakub Lewczyński, kawaler z Parafii tutejszej i Agnieszka Kowalczyk, panna z Parafii MB Różańcowej w Warszawie. Osoby te polecamy modlitwie.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  6. Do Domu Ojca z naszej Parafii odeszła śp. Barbara Góras. Pomódlmy się w jej intencji.

XVIII Niedziela Zwykła

  1.  Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni przedstawicielom mieszkańcom ulic:. Orzechowej i Migdałowej . W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulicy Granicznej i ulic od niej odchodzących.
  2. .W tym tygodniu we środę przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  3.  Zaczął się miesiąc sierpień. Wiele osób wyrusza na pielgrzymki do naszej Patronki. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Jacek Kułakowski z par. św. Antoniego w Ignacowie i Magdalena Sosnowska z parafii tutejszej. A także Jakub Lewczyński, kawaler z Parafii tutejszej i Agnieszka Kowalczyk, panna z Parafii MB Różańcowej w Warszawie. Osoby te polecamy modlitwie.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

XVII Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni mieszkańcom ulic:. Wolańskiego i Klimaszewskiego. W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulicy Orzechowej, Migdałowej i Dębowej. .
  2. .W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Wystawienie NS i spowiedź w piątek od godz. 17:00 a w sobotę o 17:15 Różaniec. 
  3. W sobotę za odwiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy” Ojcze Nasz” można uzyskać odpust „Porcjunkuli. 
  4. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Jacek Kułakowski z par. św. Antoniego w Ignacowie i Magdalena Sosnowska z parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej
  6. Do Domu Ojca z naszej parafii odszedł śp. Witold Kuciński. Pomódlmy się w jego intencji.

XVI Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni mieszkańcom ulic: Królewieckiej, Nowy Świat Okulickiego i Borelowskiego. W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulic: .Wolańskiego i Klimaszewskiego.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Proszę o zachowanie ostrożności.
  3. Piknik.
  4. .Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

XV Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni mieszkańcom ulicy Bocznej w Królewcu. W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulic:. Królewieckiej, Nowy Świat Okulickiego i Borelowskiego.
  2. .Za tydzień po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów. Proszę o zachowanie ostrożności.
  3. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim życzę udanego wypoczynku. Przypominam, że we czwartki Msze św. o godz. 08:00.
  4. .Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  5. W niedzielę 20.07 odbędzie się Ekologiczny piknik filmowy, na boisku przy ul. Kościelnej w Królewcu w godzinach 17-21. Zaplanowano wiele atrakcji dla Rodzin. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

XIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję o zadbanie o czystość świątyni mieszkańcom ulicy Osiedlowej. W tym tygodniu w sobotę od godz. 09:00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulicy Bocznej w Mińsku Mazowieckim  ( numery nieparzyste ).
  2. .Dzisiaj taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  3. We tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Wystawienie NS i spowiedź w piątek od godz. 17:00 a w sobotę o godz. 17:15 wspólny Różaniec..
  4. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim życzę udanego wypoczynku. Przypominam, że we czwartki wracamy do Mszy św. o godz. 08:00.
  5. Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się: Jakub Siporski kawaler z Parafii tutejszej i Natalia Pietrzyk, panna z Parafii MB z Guadelupe. Osoby te polecamy modlitwie.
  6. .Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.